Sīkdatņu izmantošana.

Mūsu mājas lapā sīkdatnes jums ļauj vākt priekšmetus iepirkumu grozos, tiešsaistē pasūtīt inženieri un dod mums iespēju apkopot anonīmus statistiskos datus, kas mums palīdz uzlabot mājas lapas darbu. Ignorējiet šo ziņu, ja labprāt vēlaties turpināt. Noklikšķiniet uz zemāk redzamajām saitēm, ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un mūsu iestatījumu izmantošanas iespējām.
Turpināt> Privātuma politika> Mainīt sīkdatņu iestatījumus> Papildus informācija par sīkdatnēm

Vācu kvalitāte

Roberts Bošs

Lasiet vairāk par Robertu Bošu un ļoti interesanto šī inovatora un humānista dzīvesstāstu.

Roberts Bošs

Vācu kvalitāte – mūsu ceļrāde zvaigzne

Savās rūpnīcās mēs izmēģinām to, ko esam radījuši, labojam trūkumus un izmēģinām vēlreiz. Un tā vēlreiz un vēlreiz, līdz esam pilnībā apmierināti. Esam dziļi pārliecināti, ka drošas iekārtas tiek radītas smaga darba rezultātā, un lepojamies ar to, ka labi apdomājam vissīkāko detaļu. Tā bieži tiek saukta par vācu kvalitāti. Kvalitāte, kas mums ir ceļrāde zvaigzne.

Izmēģināt, pārbaudīt, vēlreiz pārbaudīt
Savu produktu izmēģinājumus mēs veicam regulāri. Cepam cepumus savās cepeškrāsnīs, vēloties pārliecināties, ka tie tiek izcepti nevainojami. Izmantojam tērauda tenisa bumbiņas, lai pārbaudītu, cik stipri vibrē mūsu veļas mazgājamās mašīnas. To darām uzskatot, ka visu mūsu produktu kvalitātei ir jābūt visaugstākajā līmenī – pretējā gadījumā nevaram tos izlaist pa mūsu rūpnīcu vārtiem.

Rakņājamies
Mums patīk rakņāties. Iedziļinamies katrā detaļā un mēģinam sasniegt ideālu, pastāvīgi uzlabojot savus produktus. Dienu pēc dienas meklējam iespējas padarīt savas sadzīves iekārtas vēl drošākas, lai nākotnē tās būtu ne tikai labas, bet labākās no labākajām. Vācu kvalitāte? Bez jebkādām šaubām!

 

 

 
Online Survey