Sīkdatņu izmantošana.

Mūsu mājas lapā sīkdatnes jums ļauj vākt priekšmetus iepirkumu grozos, tiešsaistē pasūtīt inženieri un dod mums iespēju apkopot anonīmus statistiskos datus, kas mums palīdz uzlabot mājas lapas darbu. Ignorējiet šo ziņu, ja labprāt vēlaties turpināt. Noklikšķiniet uz zemāk redzamajām saitēm, ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un mūsu iestatījumu izmantošanas iespējām.
Turpināt> Privātuma politika> Mainīt sīkdatņu iestatījumus> Papildus informācija par sīkdatnēm

Roberts BošsRoberts Bošs – inovators un humānists

Uzņēmuma „Bosch“ iesākumi ir nešķirami saistīti ar tās radītāju – Robertu Bošu. Viņa dzīve – tā ir ne tikai uzņēmēja un inovatora, bet arī humānista un cilvēktiesību aizstāvja stāsts. Viņa mantojums ir saglabājies līdz mūsdienām, tas ir iemiesots mūsu kvalitatīvajos un inovatīvajos produktos un faktā, ka mūsu īpašnieks, Roberta Boša fonds („Robert Bosch Stiftung“) katru gadu ziedo miljonus eiro labdarībai.

Roberts Bošs piedzima 1861. gadā Dienvidvācijā, Albekē (Albeck). Jauneklis, kurš interesējās par tehniku, studēja mehāniku. Nostrādājis vairākus gadus, arī pie Tomasa Edisona, viņš dibināja uzņēmumu, kurš šodien pazīstams kā „Bosch“.

Uzņēmumam augot, pieauga arī Roberta Boša atbildības sajūta pret saviem darbiniekiem. Viņš bija viens no pirmajiem, kurš ieviesa astoņu stundu darba dienu, piecu dienu darba nedēļu un citus atvieglojumus. Viņam bija ļoti svarīgas darbinieku tiesības uz brīvo laiku un iespēja pavadīt vairāk laika ar savu ģimeni. Roberts Bošs bieži ziedoja labdarībai. Savas dzīves laikā viņš piešķīra lielus līdzekļus slimnīcām, skolām un universitātēm. 1936. gadā viņš dibināja slimnīcu „Robert-Bosch-Hospital“, kura darbojas arī mūsdienās. Viņš bija aktīvs cīnītājs par mieru un atbalstīja pretestības kustību Vācijā pirms 2. pasaules kara un tā laikā.

Pirms atstāt šo pasauli 1942. gadā, Roberts Bošs pārkārtoja sava uzņēmuma struktūru tā, lai tā savā darbā arī tālāk vadītos pēc viņa filozofijas un sociālajiem ideāliem. Lielākā daļa peļņas tika piešķirta fondam– „Robert Bosch Stiftung“, bet atlikusī daļa tika paredzēta ziedošanai labdarības mērķiem dažādās sabiedriskās dzīves jomās. Tieši saskaņā ar šo modeli mēs dzīvojam arī šodien. Fonds katru gadu ziedo miljonus eiro sabiedrībai, projektiem, veselības aprūpei, izglītībai, pētniecībai un kultūrai. Mēs lepojamies ar savu dibinātāju Robertu Bošu un viņa dzīvesstāstu. Vēl vairāk lepojamies ar to, ka arī tālāk vadāmies pēc viņa ideāliem un iecerēm.

 

 
Online Survey