Sīkdatņu izmantošana.

Mūsu mājas lapā sīkdatnes jums ļauj vākt priekšmetus iepirkumu grozos, tiešsaistē pasūtīt inženieri un dod mums iespēju apkopot anonīmus statistiskos datus, kas mums palīdz uzlabot mājas lapas darbu. Ignorējiet šo ziņu, ja labprāt vēlaties turpināt. Noklikšķiniet uz zemāk redzamajām saitēm, ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un mūsu iestatījumu izmantošanas iespējām.
Turpināt> Privātuma politika> Mainīt sīkdatņu iestatījumus> Papildus informācija par sīkdatnēm


Kādēļ vērts izvēlēties „Bosch“?

Iespējams tādēļ, ka mēs precīzi apdomājam vissīkāko detaļu un neatkāpjamies no mērķiem. Vai varbūt tādēļ, ka mēs ražojam energoefektivitātes un kvalitātes ziņā praktiski labākās iekārtas pasaulē. Vai arī tādēļ, ka visa mūsu darbība pamatojas uz uzmanību stabilitātei, sākot no ražošanas un loģistikas, beidzot ar Roberta Boša fonda („Robert Bosch Stiftung“) labdarības darbību.

Šeit varat sīkāk iepazīties ar to, kas padara „Bosch“ unikālu.

Izmēģināt, pārbaudīt, vēlreiz pārbaudīt

Savu produktu izmēģinājumus mēs veicam regulāri. Cepam cepumus savās cepeškrāsnīs, vēloties pārliecināties, ka tie tiek izcepti nevainojami. Izmantojam tērauda tenisa bumbiņas, lai pārbaudītu, cik stipri vibrē mūsu veļas mazgājamās mašīnas. To darām uzskatot, ka visu mūsu produktu kvalitātei ir jābūt visaugstākajā līmenī – pretējā gadījumā nevaram tos izlaist pa mūsu rūpnīcu vārtiem.

Vācu kvalitāte

Roberts Bošs – inovators un humānists

Par Robertu Bošu. Viņa dzīve – tas ir ne tikai uzņēmēja un inovatora, bet arī humānista un cilvēktiesību aizstāvja stāsts. Viņa mantojums ir saglabājies līdz mūsdienām, tas ir iemiesots mūsu kvalitatīvajos un inovatīvajos produktos un faktā, ka mūsu īpašnieks, Roberta Boša fonds („Robert Bosch Stiftung“) katru gadu ziedo miljonus eiro labdarībai.

Roberts Bošs

Sociālā atbildība – mūsu vēstures un mūsu gēnu daļa

Mēs ļoti daudz uzmanības veltījām uzņēmumu sociālajai atbildībai (USA) vēl pirms tam, kad tika izgudrots šis termins. Viens no būtiskākajiem mūsu uzņēmuma dibinātāja Roberta Boša (Robert Bosch) mērķiem bija tas, lai viņa uzņēmējdarbība ietu soli solī ar sabiedrības attīstīšanos šī vārda plašākajā nozīmē, tādēļ viņš ieguldīja lielas pūles, lai uzlabotu savu darbinieku un viņiem apkārt esošo cilvēku dzīvi. Mēs turpinām šo cienījamo tradīciju. Mums ir liels gods turpināt sasniegt Roberta Boša (Robert Bosch) ideālus.

Sociālā atbildība

Sabiedrības vēsture

1886.gadā Roberts Bošs (Robert Bosch) Štutgartē nodibināja „Precīzas mehānikas un elektrotehnikas darbnīcu”. Tā radās „Robert Bosch GmbH”, kas mūsdienās ar savu uzņēmējdarbību nodarbojas visā pasaulē. Jau no sabiedrības vēstures pirmsākumiem tai bija un joprojām ir raksturīgs novatoriskums un sociālā atbildība. Savos arhīvos esam savākuši vairāk nekā 125 gadu nozīmīgāko vēstures notikumu aprakstus.

Sabiedrības vēsture

Online Survey