Sīkdatņu izmantošana.

Mūsu mājas lapā sīkdatnes jums ļauj vākt priekšmetus iepirkumu grozos, tiešsaistē pasūtīt inženieri un dod mums iespēju apkopot anonīmus statistiskos datus, kas mums palīdz uzlabot mājas lapas darbu. Ignorējiet šo ziņu, ja labprāt vēlaties turpināt. Noklikšķiniet uz zemāk redzamajām saitēm, ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un mūsu iestatījumu izmantošanas iespējām.
Turpināt> Privātuma politika> Mainīt sīkdatņu iestatījumus> Papildus informācija par sīkdatnēm

i-DOS

Bosch i-DOS veļas mazgājamās mašīnas

Lielākā daļa dozē nepareizi.
Ar i-DOS iegūsiet pilnīgi precīzu devu.

Bosch pašdozējošās veļas mazgājamās mašīnas labāk izmazgā veļu un vienmēr pareizi dozē. Ērti, ekonomiski un vienkārši!

Produktu pārskats

I-DOS funkcija nodrošina, ka veļas mazgājamā mašīna pati uzrauga šķidrā mazgāšanas līdzekļa un veļas mīkstinātāja dozēšanu.
Skatieties produktus

Roberts Bošs

"Neviens nedrīkst būt apmierināts ar savu sasniegto, bet vienmēr jācenšas kļūt labākam"
Lasiet vēl par Robertu Bošu

Nekad nav bijis vienkāršāk mazgāt pareizi!

Bosch i-DOS ir veļas mazgājamā mašīna, kas zina, cik daudz veļas jāmazgā un cik tā ir netīra – un atbilstoši izvēlas mazgājamā līdzekļa devu. Jums ir jāizvēlas tikai automātiskā programma, jāaktivizē i-DOS un jāpiespiež palaišanas poga, lai i-DOS izmazgātu veļu ar optimālo mazgāšanas līdzekļa un ūdens daudzumu.


I-DOS darbība.

I-DOS ir sensoru vadāma dozēšanas sistēma šķidrajam mazgāšanas līdzeklim un mīkstināšanas līdzeklim. Sistēmā ir divas tvertnes. Viena lielāka- 1,3 litriem šķidrā mazgāšanas līdzekļa un otra- mazāka- (0,5 litriem) mīkstināšanas līdzeklim vai otram šķidrajam mazgāšanas līdzeklim. 1,3 litri atbilst apmēram 20 mazgāšanas cikliem, tas ir, apmēram vienā mēnesī izmazgātajam veļas daudzumam. Turklāt vēl viens nodalījums paredzēts manuālai dozēšanai, ja, piemēram, vēlaties izmantot veļas pulveri vai balinātāju.


Mazgāšanas līdzekļa nodalījumu var viegli atvērt un iztīrīt, tāpēc vajadzības gadījumā var nomainīt mazgāšanas līdzekli vai veļas mīkstinātāju. Mazgājamā līdzekļa nodalījumu manuālai dozēšanai iztīra automātiski, izskalojot to ar stipru strūklu.

Tas ir tik vienkārši!

1. Ielieciet veļu un aizveriet durtiņas.

2. Izvēlieties automātisko programmu un ieslēdziet i-DOS.

3. Piespiediet "Sākt".

Mazgāšanas programmas.

Automātiskā un automātiskā maigas mazgāšanas programma vienmēr pielāgo devu atbilstoši veļas tīrības pakāpei. Jūs varat izvēlēties arī starp vairākām citām programmām: jaukta, maiga mazgāšana/zīds, vilna, alerģiskā+, sports, super 15 un krekli. Jūs varat arī saglabāt savus biežāk lietotos mazgāšanas iestatījumus.


Netīrumu iztīrīšana bez traipiem.

Jums nekad nebūs jāuztraucas par traipiem. Veļas mazgājamā mašīna regulē temperatūru, tvertnes rotāciju, ūdens daudzumu un mazgāšanas ilgumu atbilstoši traipiem.


Izvēlieties starp veļas mašīnas 16 dažādiem traipu izņemšanas sistēmām: sarkanvīns, olas, zemenes, apelsīni, kafija, šokolāde, tēja, kosmētika, bērnu pārtika, asinis, tomāti, zāle, augsne/smiltis, cepamie tauki, sviedri un netīrās zeķes.


* WFK lietišķās pētniecības institūta testa ziņojums WL 5132/10 liecina, ka i-DOS var ietaupīt līdz pat 7062 galonu ūdens gadā, salīdzinot ar manuālo mazgāšanas līdzekļa lietošanu.

Taupiet mazgāšanas līdzekli, ūdeni un enerģiju.

Vai jūs zinājāt, ka lielākie jūsu māju enerģijas patērētāji ir vecmodīgas elektroierīces? Tāpēc ir gudri izvēlēties uz modernām tehnoloģijām balstītu mazgājamo mašīnu. I-DOS mazgājamās mašīnas energoefektivitātes klase ir A+++, kas ļauj ietaupīt enerģijai iztērēto naudu.


Rezultātā veļas mazgājamā mašīna ekonomiski izturas pret mazgāšanas līdzekli, ūdeni un enerģiju, tas ir uzmanīgi pret naudas maku un vidi. Vienā gadā var ietaupīt lielu daudzumu mazgāšanas līdzekļa un līdz pat 7 000 litriem ūdens*

 
 
Online Survey