Sīkdatņu izmantošana.

Mūsu mājas lapā sīkdatnes jums ļauj vākt priekšmetus iepirkumu grozos, tiešsaistē pasūtīt inženieri un dod mums iespēju apkopot anonīmus statistiskos datus, kas mums palīdz uzlabot mājas lapas darbu. Ignorējiet šo ziņu, ja labprāt vēlaties turpināt. Noklikšķiniet uz zemāk redzamajām saitēm, ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un mūsu iestatījumu izmantošanas iespējām.
Turpināt> Privātuma politika> Mainīt sīkdatņu iestatījumus> Papildus informācija par sīkdatnēm

Lai ceļu rāda diožu gaisma.

„Bosch“ ražo un uzlabo ledusskapjus jau vairāk nekā 75 gadus. Mūsdienu „Bosch“ misija ir ieviest praktisku ēdienu drošību, izmantojot pēc iespējas mazāk enerģijas. Mūsu labākajos „A++“ un „A+++“ enerģijas efektivitātes klašu ledusskapjos tagad tiek montēts jaunais gaismas diožu apgaismojums. Šīs spuldzes patērē mazāk enerģijas un nodrošina ideālu apgaismojumu jūsu ledusskapī.

Ledusskapji ar saldētavām
Ledusskapji
Saldētavas

Ietaupiet vēl vairāk enerģijas.

Gaismas diožu apgaismojums ir pašsaprotams solis „Bosch“ darbā, tā mērķis – minimāls kaitējums apkārtējai videi produktu lietošanas rezultātā. Jaunais gaismas diožu apgaismojums ledusskapī ietaupa vēl vairāk enerģijas.

Inteliģents izkārtojums gar ārējo ledusskapja malu.

Ledusskapī varat ievietot tik daudz piena paku, cik sirds vēlas, nebloķējot no ledusskapja izstaroto gaismu. Tā kā spuldzes ir izkārtotas gar ārējo ledusskapja malu, apgaismojums vienmēr ir gaišs, neatkarīgi no pārtikas produktu daudzuma ledusskapī.

Maz enerģijas patērējošas spuldzes pietiek visam ledusskapja ekspluatācijas laikam.

Jums vairs nebūs nepieciešams mainīt ledusskapja kvēlspuldzes. Atkārtosim: jums vairs nebūs nepieciešams mainīt ledusskapja kvēlspuldzes. Gaismas diožu spuldzes darbojas tik ilgi, cik ilgi izmantojat ledusskapi, un nodrošina inteliģentu, praktisku un videi draudzīgu apgaismojumu.

„Bosch“ ledusskapji, auksti kā ledus, tiešām ir vērti ne viena vien plusa.

Vairākums mūsu ledusskapju pieder pie „A++“ energoefektivitātes klases – tas nozīmē absolūti minimālu enerģijas patēriņu un augstāko marķējumu. Jaunais gaismas diožu apgaismojums ledusskapī palīdz jums ietaupīt vēl vairāk enerģijas. Gaismas diožu spuldzes darbojas tik ilgi, kamēr lietojat ledusskapi – kvēlspuldžu nomaiņa ir pagātne.

 
 
Online Survey