Sīkdatņu izmantošana.

Mūsu mājas lapā sīkdatnes jums ļauj vākt priekšmetus iepirkumu grozos, tiešsaistē pasūtīt inženieri un dod mums iespēju apkopot anonīmus statistiskos datus, kas mums palīdz uzlabot mājas lapas darbu. Ignorējiet šo ziņu, ja labprāt vēlaties turpināt. Noklikšķiniet uz zemāk redzamajām saitēm, ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un mūsu iestatījumu izmantošanas iespējām.
Turpināt> Privātuma politika> Mainīt sīkdatņu iestatījumus> Papildus informācija par sīkdatnēm

„Best Buy Award” balva –lieliski „Bosch” virtuves ierīču panākumi Latvijā

Otrā „Best Buy Award” (Labākā pirkuma balvas) pētījuma ietvaros Latvijas Republikā konstatēts, ka izvēloties starp virtuves ierīču ražotājiem, Latvijas iedzīvotāji cenas – kvalitātes attiecības kategorijā visbiežāk balso par „Bosch” produkciju
"Best Buy Award" apliecība

„Best Buy Award“ metodoloģija

Jaunākās „Best Buy Award General I 2017/2018“ aptaujas tika atsevišķi veiktas katra tirgus teritorijā. Katrā tirgū 2017. gada februārī tika aptaujāti 1200 respondenti. Respondenti – katras valsts pilsoņi, kuri ir vecumā virs 15 gadiem un izmanto internetu – tika sadalīti demogrāfiskās kategorijās (pēc vecuma, dzimuma, dzīvesvietas tajā valstī), lai pētījums būtu reprezentatīvs nacionālajā līmenī.

Aptauju internetā jautājumu formā veica Šveices organizācija ICERTIAS (www.icertias.com). Visi jautājumi bija atklāti, t.i., respondentiem netika piedāvāti atbilžu varianti. Pētījuma dalībnieki, balstoties uz savu personīgo pieredzi, paši varēja norādīt ražotājus un pakalpojumu sniedzējus, kuri tirgū piedāvā labāko cenas un kvalitātes attiecību.

Prestižo „Best Buy Award“ apbalvojumu savā reklāmas darbībā aktīvi uzsver vairums starptautisko un vietējo vadošo kompāniju:

www.bestbuyaward.org

Par ICERTIAS organizāciju

ICERTIAS – tā ir klientu balss. Savā darbā koncentrējamies uz klientu interesēm. Balstoties uz sabiedrības pieredzi un viedokli, mērķtiecīgi meklējam, atrodam, apstiprinām un apbalvojam labākos uzņēmumus, novērtējam to produktus un pakalpojumus visā pasaulē, tādējādi palīdzam patērētājiem vieglāk izvēlēties, kuru pakalpojumu vai preci iegādāties.

Īstenojot „ICERTIAS Best Buy Award“, „QUDAL – QUality meDAL“ un „ICERTIAS

Customers’ Friend“ sertificēšanas programmas starptautiskā mērogā, darbojamies vairāk nekā 40 valstīs piecos kontinentos.

ICERTIAS tirgus pētījumu rezultātus regulāri citē tādi vadošie mediji kā „Bloomberg“, CBS, NBC, „Fox“, „The Wall Street Journal“, „Yahoo News“ un vairums citu.

ICERTIAS tika dibināta 2011. gadā Cīrihes pilsētā, Šveicē, kur tā līdz šim ir reģistrēta kā „ICERTIAS – International Certification Association GmbH“.

www.icertias.com
Online Survey